Volné pracovní místo  Dohodce Komoditní burzy PROFIT - Konzultant/Makléř pro obchodování el. energii

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Dohodce pro komoditní burzu Profit s elektrickou energii a zemnim plynem.

Dohodce Komoditní burzy PROFIT společnost FEETRADE s.r.o. hledá Konzultanta pro obchodování elektrické energie a zemního plynu na Komoditní burze PROFIT

Nejedná se o přímý prodej komodit el. energie a plynu !!!!

Oblast: Západní Čechy nebo Středočeský kraj

Pracovní náplň:

  • budování obchodních vztahů s největšími firmami a státními organizacemi v České Republice
  • získávání nových zákazníků
  • dojednávání obchodních podmínek se zákazníky
  • průběžné hodnocení prodejních výsledků

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání + praxe na obdobné pozici min. 2 roky praxi v oblasti obchodování el. energie popř. plynu výhodou
  • vysokou úroveň sebeřízení (proaktivní komunikace, budování obchodního plánu, získávání a práce se zákazníky)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook)
  • obchodní, prezentační a komunikační dovednosti
  • pečlivost a zodpovědnost
  • samostatnost a ochotu se učit nové věci- ŘP skup. B, aktivní řidič

Nabízíme

-možnost využití jedinečné příležitosti spojené se vznikem nové komoditní burzy (v ČR existuje jen 1 konkurenční firma)
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • nástup možný ihned Budeme Vás telefonicky kontaktovat a navrhneme osobní schůzku