Volné pracovní místo  Doplňování ovoce-zeleniny (Pardubice)

Lokalita Pardubice a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 110 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme vhodné brigádníky, spolehlivé pracovité muže, na doplňování ovoce a zeleniny v Hypermarketu v Pardubicích. Nástup možný ihned!

Směny:

ranní/odpolední – převážná docházka na víkendové směny – čtvrtek až neděle

Náplň práce:
  • doplňování ovoce a zeleniny
  • kontrola kvality potravin
  • komunikace s přímým nadřízeným a se zákazníky

Požadujeme

  • min. věk 18 let
  • samostatnost
  • pracovitost
  • zodpovědnost
  • potravinářský průkaz
  • výpis z TR
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • mzda 110,– / hod
  • férové jednání
  • možnost záloh
  • nástup ihned

Vhodné pro

Absolventy.