Volné pracovní místo  Doplňování potravin HYPERMARKET Praha Zličín

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 137 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Nabízíme stabilní brigádu v potravinách na doplňování čerstvého zboží na Zličíně.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zajištění a vyhodnocovaní kvality
  • kontrola kvality země původu
  • péče o suroviny a produkty
  • nenáročné doplňovaní drobného zboží

Požadujeme

  • Věk min. 18 let
  • Platný PP
  • Výpis TR
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pečlivost

Nabízíme

  • Není nutná praxe, jsme schopní zaučit
  • Pravidelné směny 6:00–16/18:00
  • Mzda 137 Kč/hod
  • Možnost záloh
  • Hezké prostředí