Volné pracovní místo  Doplňování zboží (Praha)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 122 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na dlouhodobou spolupráci na doplňování zboží. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
  • vybalování, doplňování zboží do regálů
  • úklid regálů
  • obsluha zákazníků

Nástup možný IHNED
vybalování zboží
doplňování zboží do regálů

Požadujeme

  • minimální věk 18 let
  • potravinářský průkaz
  • výpis z trestního rejstříku
  • spolehlivost
  • samostatnost

Nabízíme

  • směny dle domluvy (ranní, odpolední, noční)
  • možnost vyplacení záloh
  • mzdu 122,–/hod
  • místo pracoviště: celá Praha

Vhodné pro

Důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Pohovor na adrese: Myslíkova 31, Praha 1