Volné pracovní místo  Doplňování zboží -Vyškov

Lokalita Vyškov a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží do hypermarketu ve Vyškově. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
  • doplňování zboží
  • rovnání zboží v regálech
  • kontrola záruční lhůty
  • komunikace s vedoucími

Požadujeme

  • čistý TR
  • POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • komunikativnost a férové jednání

Nabízíme

  • mzdu 120 Kč/hod
  • možnost záloh
  • flexibilní brigádu
  • směny si plánujete podle svých časových možností
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • přátelský přístup jak z naší strany, tak ze strany našeho klienta

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.