Volné pracovní místo  DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta, plzeňský hypermarket hledáme brigádníky na doplňování zboží.

  • místo výkonu PLZEŇ
  • dlouhodobá brigáda (ranní/odpolední směna)
  • mzda 75Kč/hod.
  • náplň práce: doplňování zboží
  • práce vhodná zejména pro muže

Požadujeme

  • spolehlivost, flexibilita
  • zkušenost na obdobné pozici vítaná
  • ochotu pracovat dle pokynů
  • potravinářský průkaz

Nabízíme

  • plat 75Kč/hod.
  • dlouhodobá brigáda (pravidelná docházka podle dostupnosti - ranní/odpolední směny)
  • práce v plzeňském hypermarketu
  • smlouvu typu DPČ

Vhodné pro

Absolventy.