Volné pracovní místo  DOPRAVCE s vlastní dodávkou Jihlava a okolí

Lokalita Jihlava a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost. Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990.
Pro naši pobočku v Jihlavě hledáme nového parťáka na pozici dopravce na ŽL
s vlastní dodávkou/ky pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:
vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
začátek a konec trasy je přímo na depu

Požadujeme

vlastní dodávku/y
svědomitost a spolehlivost
schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
trestní bezúhonnost
dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu

Nabízíme

práci na živnostenský list
motivační finanční ohodnocení
garance domluvené odměny
nástup možný ihned nebo dohodou
práce v dynamickém týmu s rodinnou atmosférou

Jiná sdělení

Místo výkonu: Jihlava a okolí