Volné pracovní místo  Doručovatel letáků pro okres Česká Lípa - vybrané lokality

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 800–3 500 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek? Jste zodpovědný a spolehlivý člověk? Rádi se pohybujete venku? Chcete si práci plánovat podle sebe? Chcete brigádu na dva až čtyři dny v týdnu?

Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás – nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele letáků a adresných zásilek.

Preferujeme bydliště v těchto lokalitách: Bezděz, Blíževedly, Cvikov, Dolní Libchava, Česká Lípa, Dubá, Dubnice, Holany, Horní Libchava, Horní Police, Jablonné v Podještědí, Kamenický Šenov, Kravaře, Mařenice, Okna, Nový Bor, Nový Oldřichov, Okrouhlá, Ralsko, Sosnová, Stružnice, Svojkov, Svor, Volfartice, Zahrádky

Co Vás čeká a nemine?

  • dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete
  • letáky, dopisy a vše potřebné k roznosu Vám zavezeme až domů
  • na roznos dostanete dva dny a je jen na Vás, kdy vyrazíte, zvládnout to můžete i během pár hodin

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete:

  • pozice je vhodná od 16 let po ukončení základní školní docházky
  • hledáme ty, kterým nevadí pravidelný pohyb po venku
  • důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí
  • Do odpovědi vždy uvádějte Vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo.

Nabízíme

Čím Vás odměníme:

  • pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti – platí, že čím více roznesete, tím více si vyděláte
  • práci je možné přizpůsobit Vašim časovým možnostem
  • pohyb po čerstvém vzduchu a čistou hlavu
  • nástup možný ihned

Na čem s námi budete pracovat:
Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis s.r.o. máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.

Těšíme se na Vás
Radka, Pavla a Lucka
z náborového oddělení