Volné pracovní místo  Doručovatel novin a adresných zásilek pro Kolovraty

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek? Rádi se pohybujete venku? Pracujte pro Mediaservis.
Kdo jsme?
Jsme profíci na poštovní služby v České republice. V našich řadách je již více než šest tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy a letáky. Neustále se zdokonalujeme a rosteme. Od roku 2018 budeme hlavním hráčem v oblasti roznosu předplatného novin.
Náplň práce:
  • dostanete svěřenou lokalitu, ve které budete roznášet předplatné novin, letáky nebo i adresné zásilky
  • vše potřebné k roznosu vám zavezeme až domů
  • roznos předplatného novin probíhá v ranních hodinách od pondělí do soboty
  • pracovat budete přibližně 2 hodiny denně a nejpozději v 7:30 skončíte
  • roznos letáků a adresných zásilek probíhá 2 krát v týdnu a na roznos dostanete dva dny
  • je jen na vás, kdy vyrazíte, zvládnout to můžete i během pár hodin

Požadujeme

  • stačí nám vaše chuť k práci
  • minimální věk 16 let
  • chceme hlavně někoho na koho se můžeme spolehnout
  • hledáme ty, kterým nevadí pravidelný pohyb po venku
  • očekáváme důslednost a základní orientační smysl
  • ideální je doručovat na kole, ale není nutností

Nabízíme

  • pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • možnost plánovat si svůj čas a trasu
  • pohyb na čerstvém vzduchu a čistou hlavu
  • do odpovědi prosím vepište i adresu vašeho bydliště, aby vás mohl kontaktovat příslušný koordinátor

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.