Volné pracovní místo  Doručovatel novin pro okres Vyškov

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Jsme dlouholetí profesionálové v oblasti poštovních služeb. V současnosti je v našich řadách více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy a letáky. Od roku 2018 budeme nově roznášet předplatné novin, a proto hledáme doručovatele po celé České republice.

Co vás čeká?
  • roznos novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách v okolí vašeho bydliště
  • na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek
  • pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději v 7:30 skončíte a budete mít celý den před sebou
  • doručovat budete pěšky, na některých trasách (tzv. mikrokurzech) se zásilky rozváží vlastním autem

Požadujeme

  • stačí nám vaše chuť k práci, minimální věk 16 let a ukončená základní školní docházka
  • v případě mikrokurzů požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil
  • chceme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku
  • očekáváme důslednost a základní orientační smysl

Nabízíme

  • pravidelný a stabilní přivýdělek - průměrný výdělek se pohybuje kolem 4 000 Kč/měsíčně
  • doručovatelům mikrokurzů proplácíme navíc cestovní náhrady (cca 5,70 Kč/km)
  • pokud máte zájem si vydělat více, můžete si k novinám přibrat ještě roznos dopisů nebo letáků

Najděte si svoji lokalitu roznosu na použijte odpovědní formulář a vyplňte přímo tam registrační formulář. Nábor je v plném proudu!

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.