Volné pracovní místo  Doručovatel pro okres Ústí nad Orlicí

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek? Rádi se pohybujete venku? Pracujte pro Mediaservis.

Kdo jsme?
Jsme profíci na poštovní služby v České republice. V našich řadách je již více než šest tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy a letáky. Chceme dále růst a proto hledáme nové posily do našeho týmu.

Nyní obsazujeme lokality:
  • Žamberk
  • Lanškroun
  • Bystřec
  • Tisová

Náplň práce:
  • letáky, dopisy a vše potřebné k roznosu Vám zavezeme až domů
  • dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete
  • na roznos dostanete dva dny a je jen na Vás, kdy vyrazíte, zvládnout to můžete i během pár hodin

Požadujeme

  • stačí nám vaše chuť k práci, na věku a dalších zbytečnostech nám nezáleží
  • hledáme ty, kterým nevadí pravidelný pohyb po venku
  • očekáváme důslednost, spolehlivost a základní orientační smysl

Nabízíme

  • pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti – platí, že čím více roznesete, tím více si vyděláte
  • možnost plánovat si svůj čas i trasu
  • pohyb po čerstvém vzduchu a čistou hlavu
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.