Volné pracovní místo  Dream Job i pro juniory. Vybudujte si kariéru v eSportu!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

Věděli jste, že lidé, kteří pravidelně hrají počítačové hry umějí ovládat své sny? U nás toto úplně na sto procent neplatí a tak jsme se rozhodli vytvořit si snovou práci.
Pracujeme na největší streamovací a sázkové platformě pro eSportovní přenosy na světě. Miliony diváků, tisíce hráčů a stovky minut plných napětí. A nejen to.
Právě teď do týmu hledáme nové parťáky. Baví vás vývoj nebo datová analýza - zkuste nastartovat svou kariéru u nás....

Náplň práce:
  • Hledáme jak vývojáře tak i analytiky.
  • Ať už vás baví spíše psaní kódu nebo se spíše vidíte v práci s daty, najdeme pro vás tu pravou příležitost.
  • Dva týmy mají za úkol vývoj SW, který na základě strojového učení vytváří sázkové kurzy na jednotlivé esport zápasy.
  • Třetí pak programu pomáhá se správným vyhodnocováním dat.

Požadujeme

  • Očekáváme především, že pro vás IT není španělskou vesničkou.
  • Většina vašich kolegů budou buď studenti nebo čerství absolventi vysokých škol zaměřených na informační technologie.
  • Celá naše práce se točí kolem progamingu a nás také patřičně baví. Právě eSporty by měly být i vaším koníčkem.
  • Z technologií - sw píšeme v Pythonu a Javě. Takže pokud něco, právě tyto jazyky vám hodně pomohou.
  • A nejdůležitější ze všech jazyků pro náš je angličtina - očekáváme, že se domluvíte.

Nabízíme

  • flexibilní úvazek, forma spolupráce i pracovní doba.
  • super tým, atmosféra a příležitost naučit se něco nového.
  • možnost pracovat odkudkoliv, klidně i z Jižní Ameriky.
  • pěkná výplata a navíc i příspěvky na HW nebo na pojistku...

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!