Volné pracovní místo DRIVING INSTRUCTOR – PROMO verze xDrive BMW

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
3 místa v ČR
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduální
Hrubý plat
180 CZK/hod

Popis pracovní nabídky

PROMO-TECHNIK pro jízdu v náročném terénu s klientem,
prezentace xDrive v praxi

Akce je určena pro významné klienty firmy BMV, zájemci o tuto pracovní pozici by měli působit v oblasti autoškol nebo přímo v prodeji automobilů této renomované značky.

Místo práce
ČR – 3 různá místa po ČR (polygony)

Náplň práce, informace o pracovním místě
zákaznická podpora – promo a spolupráce s klientem v různých fázích řízení
trénování zákazníku při řízení
koordinování aktivit při řízení, objasnění výhod xDrive
zajištění bezpečnosti a stability vozu během testovací jízdy
proklientská podpora značky BMW

Požadujeme

Angličtina – komunikativně
nebo
Němčina – komunikativně

Osobnostní předpoklady, další požadavky, znalosti
detailní znalost asistenčních systému dynamické jízdy
flexibilita, pracovitost, spolehlivost, pečlivost
team-player s vynikajícími komunikačními schopnostmi
zralá, pozitivní osobnost se zájmem o luxusní vozy
min. 3-leté zkušenosti s testovacími jízdami nebo jako instruktor jízdy
velkou výhodou přímá zkušenost s BMW, se systémem xDrive

Nabízíme

detailní trénink před projektem
zkušenosti s prestižním mezinárodním projektem
možnost navázání kontaktů
možnost podílet se na budování PR značky

Jiná sdělení

Termín nástupu
2. týden v lednu 2011
(placené školení cca dny před akci)
akce: 15.1.2011 – 30.1.2011; 7 pracovních dnů

Druh pracovního poměru
možnost spolupráce na DPP, na živnost, počas dovolené z práce

Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Ústředí BMW Německo

Hlavní oblast působení klienta

Odměna
1h/180 CZK brutto

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.