Volné pracovní místo  DWH Analytik/Tester

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • analýza návrh programování testování a podpora řešení a ETL a BI systémů
  • vytváření standardů a metodik pro oblasti BI a ETL systémů
  • poskytování technických i netechnických konzultací klientům

Požadujeme:
  • VŠ technického zaměření
  • schopnost pracovat minimálně 3 dny v týdnu
  • znalost SQL a databázových systémů (Oracle MSSQL ...)
  • znalost některé z technologií Informatica PowerCenter Teradata Cognos 8 BI Power Designer (výhodou)
  • aktivní AJ
  • chota neustále pracovat na svém odborném růstu
  • časovou flexibilitu týmového hráče
  • absolvování předmětu NDBI027 nebo zkušenosti s datovými sklady výhodou

Nabízíme:
  • zaměstnání v přední stabilní softwarové firmě
  • rozmanité projekty především v bankovním finančním a utility sektoru
  • vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti každého konzultanta
  • možnosti dalšího profesního růstu kvalitní školení
  • prostor pro vlastní inovace a nápady
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnosti využití zaměstnaneckých benefitů

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky? Zašlete nám Váš životopis v českém i anglickém jazyce pomocí volby "odpovědět".