Volné pracovní místo  E-Commerce specialista – Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Designovým osvětlením přenášíme skvělou atmosféru do interiérů našich klientů. Jsme česká značka, ale expandujeme do celého světa.

Do týmu v Praze hledáme zkušeného markeťáka, který má zkušenosti s e-commerce, analýzou dat a nastavováním kampaní.

Co budete dělat?

  • Správu online aktivit
  • Navrhování a nastavování PPC kampaní
  • Optimalizaci e-shopu a webových stránek
  • Analýzu a vyhodnocování dat
  • Spoluvytváření marketingové strategie
  • Přípravu a rozesílání newsletterů – pracujeme s mailchimp
  • Komunikaci s externími agenturami, včetně zahraničních
  • Nastavování KPIs
  • Poskytování analytické podpory
  • Monitoring zákaznické cesty

Požadujeme

  • Máte minimálně 3letou znalost prostoru e-commerce
  • Už jste nastavovali a řídili online placené kampaně
  • Máte obecné povědomí o webových a online řešeních
  • Českou gramatiku ovládáte na výbornou
  • V angličtině se domluvíte bez potíží (minimálně na úrovni B2 pro komunikaci s mezinárodním týmem)
  • Máte svěží marketingové cítění a drive
  • Plusové body Vám přinese zkušenost s e-shopem a grafickými programy
  • A pokud znáte vývoj aplikací máte od nás další kladný puntík 😊

Nabízíme

  • Domluvit se můžeme na HPP nebo IČO
  • Nabízíme fixní ohodnocení od 50.000 Kč výše (záleží na zkušenostech a dohodě)
  • Variabilní složka je dalších 5-10.000 Kč
  • Jsme různorodý tým plný tvůrčích lidí
  • U nás budete mít možnost kreativně se vyřádit, každá idea je vítaná
  • Nápady můžete rovnou probírat a implementovat ve spolupráci s naším CEO a šéfkou marketingu
  • Pracujeme rádi spolu, proto Vás chceme spíš v kanceláři, ale 1 - 2x týdně home office můžeme domluvit
  • Máme flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Potkávat se budeme v kanceláři na Praze 1
  • Stravenkový paušál je u nás samozřejmostí, k tomu máme výbornou kávu a čaj
  • A jasně, že se na Vás už teď těšíme, abychom mohli rozjet nové projekty 😊

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce.