Volné pracovní místo  Editor

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost „Popron“, hledáme vhodné kandidáty na pozici „EDITOR“ se sídlem na Praze 5.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • edice katalogů po textové a obrázkové stránce

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • profesionalitu v oblasti písemného a ústního projevu
  • spolehlivost, důslednost
  • editorské zkušenosti nutné, ideálně z oblasti magazínu, katalogů (ideálně praxe v zásilkovém obchodu)
  • cit pro grafiku (práce s obrázky, pozadími a celkovou kompozicí stran)
  • znalost programu InDesign výhodou
  • flexibilitu, schopnost rychlé orientace v dané oblasti

Nabízíme

  • kreativní prostředí
  • prostor pro seberealizaci v samostatné i týmové práci
  • dobré pracovní podmínky
  • zaměstnanecké benefity

Plat: cca. 30 tis. Kč

Nástup: dohodou (možno ihned)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".