Volné pracovní místo  EHS LEADER / Chomutov / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Vede, řídí a koordinuje oblasti BOZP,PO, Životního prostředí a Energetického managementu
  • Spolupracuje se všemi divizemi v rámci lokace Chomutov. V otázkách EHS úzce spolupracuje s EHS Manažery jednotlivých divizí a s European EHS manažerem.
  • Vytváří EHS kulturu, povědomí a spolupráci v obchodním prostředí.
  • Naplňuje a překonává závazné standardy v souladu s korporátními a divizními cíli.
  • Zavádí a vede proces auditování podporující dodržování zavedených standardů
  • Vede aktivity ve smyslu naplnění firemní kultury :“safety first“
  • Vede a koordinuje programy a pro úsporu energií
  • Podporuje integraci EHS do postupů Lean, HR a Supply Chain
  • Navrhuje, měří a sleduje interní EHS ukazatele, programy a cíle
  • Podporuje a vede zavádění programu a postupů nezbytných pro splnění cílů a úkolů bez toho, aniž by komplikoval provozu-schopnost jednotlivých oddělení/divizí.

Požadujeme

Požadavky na kandidáty:
  • SŚ/ VŠ v oboru BOZP, PO, případně Odpadového hospodářství nebo technický směr
  • Min. 3 roky praxe v oblasti EHS nebo Facility managementu
  • Důkladná znalost norem ISO 14 000, OHSAS 18001 – udržování systému aplikace požadavků norem v praxi
  • Velmi dobrá znalost a provozní zkušenost v oblasti BOZP a PO a odpadového hospodářství
  • Velmi dobrá znalost procesu hodnocení rizik případně ergonomického vyhodnocení pracovišť
  • Schopnost převádět do praxe požadavky legislativy a interních norem
  • Výborné prezentační dovednosti a schopnost pracovat v maticové struktuře
  • Praktické dovednosti – problem solving (A3, 5 Why, Pareto,PDCA)
  • Samostatnost s minimální supervizí a orientace na výsledek
  • MS Office, Lotus Notes
  • AJ aktivní, NJ výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • benefitní systém

Typ pracovního poměru: HPP
Datum nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: Chomutov

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 13327/EHS/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou technických systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

EHS LEADER / CHOMUTOV / AND