Volné pracovní místo  EKONOM SPOLEČNOSTI (55.000 - 65.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme silnou, dynymickou osobnost s širokým přehledem a znalostmi v ekonomické a finanční oblasti s přesahem do IT.

Náplň práce:* odpovědnost za strategické řízení financí společnosti
  • odpovědnost za řádné vedení účetnictví, účetní závěrky, audit, controlling a reporting, daně
  • sestavování rozpočtů, tvorba analýz, plánů a jejich prezentace
  • kontrola peněžních toků a nákladovosti firmy
  • znalost problematiky čerpání a správy dotací ze státního rozpočtu a fondů EU a dalších grantových zdrojů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • více než 5 let praxe na obdobné pozici
  • velmi dobrou orientace v oblasti financí, účetnictví, daní a kalkulací
  • přehled v oblasti ICT
  • velmi dobré analytické a systémové myšlení
  • znalost AJ výhodou
  • zralou, odpovědnou a samostatnou osobnost s přirozenou autoritou
  • místo výkonu práce Brno

Nabízíme

  • stabilní práci v zavedené společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • možnost seberealizace
  • benefity odpovídající pozici