Volné pracovní místo  EKONOM SPOLEČNOSTI - ref. č. M 154

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti energetických služeb, hledáme
Ekonoma společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení agendy ekonomického oddělení, vedení týmu účetních, kontakt s auditorem
  • odpovědnost za následující činnosti: vedení účetnictví, zajištění úč. auditu, vedení mzdové a personální agendy, controlling, zpracování úč. uzávěrky, výkazů, finančních plánů a rozborů, zpracování statistických výkazů, evidence a správa daní,
  • styk s bankovními ústavy, pojišťovnami a orgány státní správy
  • dodržování a udržování platnosti certifikátů ISO
  • správa majetku a budov
  • péče o smlouvy a právní oblast

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno
TERMÍN NÁSTUPU: Červen nebo červenec 2012

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe ve vedoucí funkci ekonomického oddělení
  • schopnost vedení týmu lidí a řízení ekonomických a účetních aktivit společnosti
  • schopnost spolupracovat se středisky společnosti
  • znalost práce na PC, internet
  • komunikativnost, systémový přístup, spolehlivost, pečlivost,
  • samostatnost a loajalita k firmě, praktické zaměření, schopnost řešit problémy,
  • znalost IS Helios výhodou

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc)
  • zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".