Volné pracovní místo  EKONOM

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro zahraniční společnost zabývající se výrobou elektromotorů se sídlem na Tišnovsku hledáme jazykově zdatné kandidáty na pozici Ekonom.

Náplň práce:
  • kompletní odpovědnost za účetnictví společnosti včetně mezd a daňové problematiky
  • reporting mateřské společnosti v Holandsku
  • controlling, zpracování různých analýz

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxi na podobné pozici
  • dobrou znalost práce na PC
  • znalost mezinárodních účetních standardů
  • komunikativní znalost anglického případně německého jazyka

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • jazykový kurz
  • příspěvek na stravování

Jiná sdělení

Nástup: dohodou
Pracoviště: Nedvědice

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".