Volné pracovní místo  Ekonom/ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

Pro zahraniční výrobní společnost sídlící na Praze 9, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ekonom/ka.
Náplň práce:
  • zavedení ekonomických procesů
  • cenové kalkulace
  • vypracovávání finančních analýz a rozborů
  • příprava účetních podkladů pro účetní firmu, která společnosti vypracovává účetnictví
  • sledování měsíčních výsledků hospodaření
  • sledování stavu a vývoje pohledávek a závazků společnosti
  • vyhodnocování výsledků hospodaření
  • navrhování optimálních změn a opatření (finanční plány)
  • rozebírání ziskovosti projektů

Požadujeme

  • nejlépe VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • analytické schopnosti
  • všeobecný přehled
  • zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • místo pracoviště: Praha 9
  • nástup možný dohodou
  • optimální platové ohodnocení (dle praxe - od 40.000,- Kč)