Volné pracovní místo  Elektrikář (M/Ž) - super mzda, stravenky, příspěvek na připojištění - vhodné pro zkušené i pro absolventy!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Přidejte se k našemu týmu! Hledáme nového elektrikáře, který se připojí k naší dynamické a inovativní společnosti. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejenom motivující finanční ohodnocení, ale také příjemné pracovní prostředí a mnoho zaměstnaneckých benefitů. Pokud hledáte stabilní společnost, kde máte možnost růstu a rozvoje svých dovedností, pak jste na správném místě!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecká benefitní karta
  • Příjemné zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce
  • Mnoho dalšího!

Co budete dělat?

  • Opravy a servis strojů a technických zařízení
  • Realizace elektroinstalací včetně montáže
  • Údržba a opravy elektrických sítí a zařízení budov

Co požadujeme?

  • Vyhláška č. 194/2022
  • Zkušenosti v oboru výhodou

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho týmu! Těšíme se na vaši odpověď a společnou cestu k úspěchu!

Máte zájem o nabídku Elektrikář (M/Ž) - super mzda, stravenky, příspěvek na připojištění - vhodné pro zkušené i pro absolventy!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář (M/Ž) - super mzda, stravenky, příspěvek na připojištění - vhodné pro zkušené i pro absolventy!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.