Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ - MONTÉRY

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

Hledáme elektrikáře do strojírenské výroby pro výrobní stroje. Zajímavé mzdové ohodnocení, 2 x ročně bonus, příspěvek na stravu....
.. příspěvek na dopravu - vhodné pro lokalitu Blansko, Kuřim, Tišnov, Brno

Náplň práce:
  • samostatná práce
  • montáže výrobních strojů - elektro
  • komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání zaměření elektro
  • odborná způsobilost podle 50/1978 Sb.§6
  • schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • ochota práce ve směnném režimu
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • 13 plat
  • příspěvek na životní poj./penzijní připojištění
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Brno-venkov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:713