Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Elektrikář - nástupní bonus

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zabezpečení provozuschopnosti a bezpečnosti strojů a zařízení dle požadované legislativy, návodů od výrobce, standardů a příslušných norem
  • Povinnost a oprávnění zastavit výrobu, pokud není zajištěna bezpečnost strojů a zařízení
  • Řádné provádění údržby a oprav strojů a nástrojů

POŽADUJEME

  • Pracovitost
  • §6 vyhlášky 50
  • Ochotu práce v třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • Nástup ihned
  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Motivující příjem + zvláštní příplatky
  • Nástupní bonus 50.000,-
  • Příspěvky - na stravování, na telefon, penzijní připojištění, na sportovní aktivity
  • Možnost kariérního a odborného růstu
  • Roční bonus za splnění pracovního fondu
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem
  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Levné stravování na pracovišti
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v lokalitě Choceň

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Elektrikář - nástupní bonus?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář - nástupní bonus

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.