Volné pracovní místo  Elektrikář - okr. Prostějov (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledá se elektro pracovník s platnou vyhláškou 50, min. § 6.
Rozšiřujeme tým elektroúdržby – staňte se členem významné výrobní společnosti na Prostějovsku.

Náplň práce:

  • Opravy a údržba strojů a zařízení (mechanická, elektro)
  • Diagnostika, návrhy na zlepšení strojů

Požadujeme

  • Platnou vyhlášku 50, min. § 6 – vyšší výhodou
  • Zkušenosti z výrobního provozu
  • Pečlivost, ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Práci ve významné firmě na HPP
  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost stravy na pracovišti
  • Lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.