Volné pracovní místo  Elektrikář s vyhláškou 50 | s volnou pracovní dobou

Lokalita Trutnov a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Jsme česká společnost, která má za sebou už několik úspěchů a ocenění a rozšiřujeme své řady - naší specializací jsou různé technologie (kombinace silno a slaboproud, senzorika, plyn), které dodáváme k zákazníkům zvučných jmen. Pro práci dostanete vše potřebné a bude na vás, jak si poskládáte pracovní týden. Neváhejte se ozvat pro více informací, domluvíme osobní setkání a budeme se těšit!

Náplň práce:
  • servisy a montáže speciálních zařízení u různých zákazníků primárně v Královehradeckém kraji
  • jejich zapojování a oživování, testování funkčnosti a diagnostika
  • budete technickou podporou a zaškolíte obsluhu
  • různorodá práce - nejen čistá elektrikařina
  • pravidelné vzdělávání a rozšiřování obzorů
  • pružná pracovní doba - budete pánem svého času

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • předchozí praxe - např. montáže, servis, sestavování, apod.
  • vyhláška 50 min. §5 (i propradlá)
  • ochota jezdit za zákazníky
  • manuální zručnost a chuť se učit novému
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zaučení zkušeným kolegou - nebudete hozen do vody
  • zajímavé odměny a provize po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • možnost rozšiřovat si vzdělání a získat různé certifikace
  • práce ve stabilní české společnosti, která nadále roste
  • a mnohé další...

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Elektrikář s vyhláškou 50 | s volnou pracovní dobou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Chaloupková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář s vyhláškou 50 | s volnou pracovní dobou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.