Volné pracovní místo  Elektrikář slaboproud

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: ELEKTRIKÁŘ SLABOPROUD.

Pracovní náplň
realizace zakázek slaboproudých rozvodů zahrnující strukturovaná kabeláž, kamerové systémy (CCTV), zabezpečovací systémy (EZS), požárně bezpečnostní systémy (EPS), přístupové systémy
práce v terénu, administrativní podpůrné aktivity v kanceláři jen v menší míře

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání
orientace v dokumentacích pro samostatnou práci na instalacích slaboproudých systémů
vyhl. 50, minimálně § 6
znalost slaboproudých a kamerových systémů výhodou
řidičský průkaz skupiny B
orientace na SW , znalost switchu a routerů výhodou
schopnost dobré komunikace, schopnost týmové práce
výhodou praktické zkušenosti

Nabízíme

platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče + prémie za odvedenou práci/diety
firemní vzdělání, karierní postup
stravenkovné
mobilní telefon
využívání tarifů u vybraných čerpacích stanic
sleva na pojištění a u vybraných stavebních dodavatelů
odměna až 20 000 za doporučení nového zaměstnance

Místo pracoviště si můžete vybrat z těchto oblasti: Praha, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové, Zlín, Brno, Tábor, Uherský Brod, Karlovy Vary

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.