Nabídka práce ve firmě Dremo Personaldienstleistung GmbH

Volné pracovní místo  Elektrikář - Wilsdruff, Sasko - Německo!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta zabývajícího se energetickými systémy hledáme zkušené elektrikáře. Čisté pracovní prostředí!

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
  • montáže dobíjecích stanic a akumulačních zařízení
  • práce dle montážního plánu
  • montáže a připojení zástrček do dobíjecích stanic
  • obsluha zvedacího zařízení u těžkých břemen
  • sestavování montážních jednotek a montáž desek s plošnými spoji
  • po zaškolení kontrola elektrických zařízení
  • obsluha PC

Požadujeme

  • němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie, -
  • porozumění německým návodům, plánům
  • výuční list nebo víceleté zkušenosti v oboru elektrikář, mechatronik,
elektrotechnik
  • dobrá znalost práce na PC
  • ochota pracovat v dvou směnném provozu
  • vlastní automobil výhodou

Nabízíme

➖ německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
➖ finanční ohodnocení od 15,08 EUR plus diety 24 EUR na den
➖ zajištěné a hrazené ubytování
➖ prémie za produktivitu – nezdaněných 50 EUR měsíčně
➖ nástupní prémie 300 EUR
➖ 100 EUR ročně na pracovní oděv a vybavení
➖ možnost výplaty týdenních záloh
➖ příspěvky na Vánoce a na dovolenou
➖ příplatky za přesčasy a práci o svátcích
➖ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Finanční ohodnocení od 15,08 EUR plus diety 24 EUR na den! Zajištěné a hrazené ubytování ! Prémie 300 EUR! Prémie za produktivitu – nezdaněných 50 EUR měsíčně!

O nás

Dremo Personaldienstleistung GmbH - o nás

Dremo Personaldienstleisung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27ti lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání nebo zprostředkování pracovního místa. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Jako zaměstnanec u nás získáváte zkušenosti díky Vaší účasti na rozličných projektech v různých společnostech. Pokud máte rádi změnu, ale zároveň je pro Vás důležitá jistota a důvěra, jste u nás správně! Našim zaměstnancům rozšiřujeme s každým novým "nasazením" obzory a směřujeme tak jejich kariéru úspěšným směrem. Přitom se staráme o všechny právní, organizační a finanční otázky. Nastupte k nám na palubu!

číst dále

Nástupní prémie

Měsíční bonus

Sledujte nás