Volné pracovní místo  Elektrikář

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 001–35 001 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • provádí preventivní opravy strojů a zařízení, vede záznamy o provedených činnostech
  • provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci, nebo spolupracuje na instalaci nových strojů a zařízení
  • podílí se na inovaci provozu (Kaizen)

Požadujeme

Požadujeme:

  • SOU, obor elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
  • vyhláška 50/78 Sb, § 6
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
  • znalost řídících systémů PLC, ABB výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • pro zkušené pracovníky nadstandardní finanční ohodnocení
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků (noční, pohotovost, apod.)
  • odměny za přivedení nového kolegy
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Benefity pro Vás:

Týden dovolené navíc

Slevu na firemní výrobky

Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění