Volné pracovní místo  Elektro inženýr - průmyslová výstavba - Most

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 8-40-236708. MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO V PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBĚ? <br/>
<br/>CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A PODÍLET SE NA VELKÝCH PROJEKTECH V TÉTO OBLASTI?<br/>
<br/>Pro významnou zahraniční stavební společnost hledáme vhodné uchazeče - ZKUŠENÉ ODBORNÍKY případně i absolventy s praxí na pozici <br/>
<br/>ELEKTRO INŽENÝR VE STAVEBNICTVÍ<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Vytváření a řízení harmonogramů stavby </li>
<li> Kontrola projekčních nákladů, časového harmonogramu, specifikace materiálů, jednání s úřady </li>
<li> Dohled nad postupem prací </li>
<li> Zodpovědnost za bezpečnostní zajištění staveniště </li>
<li> Kontrola kvality včetně dokumentace</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Most - průmyslová zóna

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ elektro</li>
<li> Praxe v organizaci výstavby velkých průmyslových celků zaměření elektro (slaboproud, silnoproud, měření a regulace) </li>
<li> Komunikativní znalost angličtiny </li>
<li> ŘP. skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Motivující finanční ohodnocení</li>
<li> Notebook, mobilní telefon</li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
</ul>