Volné pracovní místo  ELEKTRO KONSTRUKTÉR #2168

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

V SOGOS – FANAM jsme od roku 1997 předním poskytovatelem odborných služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí a modernizací strojních zařízení pro gumárenský a plastikářský průmysl. Našimi zákazníky jsou jak významné nadnárodní společnosti, tak i ryze české firmy.

Do naší výrobní společnosti sídlící v Otrokovicích hledáme nového kolegu, který rozšíří náš tým.

Náplň práce:
  • Návrh, projekce a konstrukce elektrovýzbroje jednoúčelových strojů
  • Tvorba a opravy technické, projektové a předávací dokumentace
  • Aktivní podílení se na součinnosti při oživování strojů a strojních zařízení

Požadujeme

  • Znalost a orientaci v programu EPLAN ELEKTRIC P8
  • Min. SŠ vzdělání v elektrotechnice nebo v automatizaci
  • Vyhláška 50 §6
  • Praxe v oboru elektro výhodou
  • Základní znalost angličtiny – čtení technické dokumentace
  • Samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení, flexibilitu
  • Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Výhodou je nadstandardní uživatelská znalost výpočetní techniky

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Služební telefon a notebook
  • Půlroční a roční odměna
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Lokalita: Otrokovice

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!