Volné pracovní místo  ELEKTRO KONSTRUKTÉR - KOLEJOVÁ VOZIDLA

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem a konstrukcí kolejových vozidel hledá kolegy na pozici:<br/>
<br/>
<b>ELEKTRO KONSTRUKTÉR</b>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Projekční a konstrukční práce na elektrické výzbroji kolejových vozidel</li>
<li> Návrh funkčního schématu vozidla</li>
<li> Tvorba technických konceptů</li>
<li> Komunikace s partnerskými centry v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (elektrotechnika podmínkou)</li>
<li> Praxe výhodou, zajímají nás i šikovní absolventi VŠ!</li>
<li> Znalost programu na kreslení el. schémat (ELCAD/COMOS/EPLAN) </li>
<li> Komunikativní znalost NJ nebo AJ</li>
<li> Ochotu neustále se vzdělávat, pečlivost, svědomitost</li>
<li> Řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> dobré platové hodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> možnost nástupu ihned nebo dle dohody</li>
<li> možnost profesního i kariérního růstu</li>
<li> možnost ubytování pro kandidáty z jiného regionu</li>
</ul>