Volné pracovní místo  Elektro-projektant

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vyvíjet a konstruovat elektro části (MaR) kotelen a spalovacích zařízení
Vytvářet a zpracovávat dokumentaci výrobků
Objednávat elektro součásti a provádět kontrolu dodávky materiálu
Komunikovat s klienty
Spolupracovat s kolegy a ostatními odděleními (obchoďáky a servisáky)

Požadujeme

Máte elektro vzdělání a baví vás projektování? Potřebujeme vyhlášku elektro50/78 §6, znalosti některého 2D SW (ideálně PC Schematic) a alespoň pasivně anglicky. Vhodné i pro absolventy! Nástupní plat 40-50 tis. + odměny, flexibilní pracovní doba.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní strojírenské společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení – 40-50 tis. Kč
Odměny dle výkonu
13. plat
Služební mobilní telefon
Flexibilní pracovní doba
Proplacené přesčasy
Možnost osobního a profesního rozvoje
Možnost dalšího vzdělávání
25 dní dovči
Závodní stravování, příspěvky
Výhodné mobilní rodinné tarify
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE INFORMACÍ!