Volné pracovní místo ELEKTRO SPECIALISTA INVESTIC (30.000 - 40.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
okres Karvíná
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Získali jste zkušenosti s vedením lidí a výroby? Máte znalosti v oblasti štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Hledáte práci v Ostravě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

ELEKTRO SPECIALISTA INVESTIC

* zodpovědnost za elektro část investic (rozvody, zapojení)

  • provádění výběrových řízení, příprava smluvních podkladů
  • aktivní jednání s dodavateli v anglickém jazyce
  • zodpovědnost za elektro realizaci investičních akcí
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • středně pokročilá znalost AJ
  • znalost elektro, AutoCAD
  • zkušenosti v oblasti investic

Nabízíme

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: okres Karviná

Podobné nabídky práce

PROJECT MANAGER S NJ DO STROJÍRENSTVÍ (od 30.000 Kč)
Jste strojař s ambicemi, který je schopný komunikovat v němčině? Hledáte zázemí mezinárodní stabilní společnosti s možností profesního růstu, bohatými možnostmi dalšího vzdělávání a s adekvátním mzdovým ohodnocením? Pokud jste pří ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
týden
PROJECT MANAGER S AJ/NJ (35.000 - 45.000 Kč)
Máte zkušenosti se samostaným vedením projektů a jste schopni komunikovat v cizím jazyce se zákazníkem či kolegy v zahraničí? Máte vzdělání technického směru a pohybovali jste se ve své kariéře také ve výrobním prostředí? Hledáte ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. kraj Moravskoslezský, Česko Plný úvazek
týden
Inženýři procesního zlepšování
Náplň práce: • Pomáhá a spolupracuje s dalšími odděleními na realizaci konkrétních projektů, programů pro zvýšení zisku a optimalizované rozložení výroby. • Identifikuje a vyhodnocuje možnosti ke zlepšení v rámci celého výrobního ...
Gates Hydraulics s.r.o. Dětmarovická 409/1, Karviná Plný úvazek