Volné pracovní místo  ELEKTRO SPECIALISTA -TD/Cost manager

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Elektro silno i slaboproud Technický dozor/Cenový konzultant.

Rosteme a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektro silno i slaboproud Technický dozor/Cenový konzultant

CO BUDETE DĚLAT?
  • Kontrola projektové dokumentace stavby - účast na Kontrolních dnech, zpracování připomínek k dokumentaci stavby (DÚR, DSP, DPS), Value Engineering
  • Kontrola prací na stavbě:
  • Zpracování připomínek k Technologickým předpisům dodavatele (TP).
  • Pravidelná kontrola kvality prací na stavbě
  • Fyzická kontrola kvantity prací
  • Kontrola provádění a účast na předepsaných zkouškách a testech vč. komplexních zkoušek
  • Na vyžádání účast na KD stavby, případně na speciálních / koordinačních jednáních profesí.
  • Spolupráce při kontrole odstraňování vad a nedodělků z kolaudace a přejímky díla.
  • Kontrola Dokumentace skutečného provedení a potřebných dokladů pro kolaudační řízení (revise, zkoušky, protokoly o shodě, apod.).
  • Odborná spolupráce:
  • Zpracování připomínek k nabídkám uchazečů v rámci výběrových řízení objednatele.
  • Zpracování technických připomínek k relevantním Změnovým listům
  • Zpracování připomínek ke vzorkům předloženým v rámci procesu schvalování vzorků

Požadujeme

  • odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací
  • praxi v oblasti pozemních staveb → komerční výstavba (výstavba/fit-out: administrativní budovy/hotely, rekonstrukce památkových objektů, výstavba/rekonstrukce: průmyslové stavby/logistická centra, nákupní a obchodní centra..ne bytová výstavba)
  • flexibilní přístup, týmového ducha
  • systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
  • dobré analytické a komunikační dovednosti
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Pozici s vysokým stupněm samostatnosti a seberealizace
  • Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • Čtvrtletní bonusy, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Jazykové kurzy a vzdělávací programy a další výhody
  • Nástup ihned / dohodou
  • Možnost práce na HPP/IČ

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Společnost poskytuje komplexní portfolio služeb se zaměřením na technicko-environmentální poradenství a udržitelný rozvoj v rámci stavebního a nemovitostního trhu, kde již více jak 20 let patří k nejvýznamnějším inovátorům.
Mezinárodní zkušenosti, profesionalita a vysoké technické znalosti spojené s komerčním přesahem a klientským přístupem umožňují týmu více než 100 konzultantů s kancelářemi v Praze a Bratislavě realizovat významné projekty nejen v regionu střední a východní Evropy.