Volné pracovní místo  ELEKTROINŽENÝR AUTOMATIZACE

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Baví Vás programování PLC příp. PC, robotika nebo projektování? Máte již zkušenosti s průmyslovou automatizací nebo jste absolvent VUT/ČVUT? Hledáte-li novou výzvu a chcete pracovat na unikátních mezinárodních projektech, máme zajímavou nabídku!

CO BUDETE DĚLAT?
Programovat PLC a robotiku
Možnost též projektovat řídící části strojů nebo zařízení
Zpracovávat dokumentaci k uskutečněným zakázkám
Zajišťovat technickou podporu interně i zákazníkům
Zadávat požadavky pro nákup dílčích komponent

Nabízíme

Seberealizaci a profesionální rozvoj v silné a stabilní společnosti
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Dovolenou navíc
Telefon a zvýhodněný tarif
Účast na akciovém programu skupiny
Místo výkonu práce: Region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA SPECIALISTA AUTOMATIZACE / ELEKTROINŽENÝR V TŘEBÍČI? POKUD ANO, TAK MI POŠLETE ŽIVOTOPIS A JÁ SE S VÁMI SPOJÍM OHLEDNĚ DALŠÍCH INFORMACÍ.

NA KOMUNIKACI S VÁMI SE TĚŠÍ ZUZKA ŽATEČKOVÁ