Volné pracovní místo  ELEKTROINŽENÝR Inženýr elektrotechnik

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta významnou společnost v oboru elektrotechniky a jeho nově budované vývojové pracoviště v blízkosti Vídně v Rakousku hledáme uchazeče na pozici

ELEKTROINŽENÝR řídící pracovník vývojového týmu

Náplň práce:
  • návrh a vývoj nových systému pro řízení pohonu
  • testování nového řešení
  • implementace do výroby podíl na projektu od výroby po realizaci
  • komunikace a spolupráce s výrobou a klienty
  • vedení vývojového týmu

Požadavky:
  • Bc./VŠ elektrotechnická obor energie
  • praxe při vývoji návrhů pohonů v průmyslu
  • znalost řízení pohonů
  • zkušenosti s FEM výhodou
  • znalosti v oblasti elektromagnetismu (Maxwellovy rovnice)
  • znalost AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
  • vzdělávací a rozvojové kurzy
  • využití cizích jazyků
  • podporu inovací a vývoj špičkových technologií
  • široké spektrum firemních benefitů
  • nástup ihned
  • latové ohodnocení 4500 až 5500 EUR
  • pracoviště Rakousko

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky a máte zájem o práci ve vývoji? Zašlete nám Váš životopis v českém a cizím jazyce (AJ nebo NJ) pomocí volby "odpovědět".