Volné pracovní místo  Elektroinženýr/ka

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

Přemýšlíš, kde rozjet či posunout svou kariéru? Chceš dělat na velkých a klidně i světových projektech? Baví tě energetika, těžební průmysl anebo se chceš podílet na výstavbě největší lodi světa?
Napiš a odstartuj svou kariéru!!

Náplň práce:
  • Bude tě čekat příprava elektrotechnické dokumentace
  • Návrh elektroinstalace
  • Autorský dozor
  • A nakonec nezbývá nic jiného než to všechno uvést do provozu

Požadujeme

  • Potřebujeme, abys měl vzdělaní elektrotechnického směru
  • Jsi ochotný se učit novým věcem na zajímavých zahraničních projektech
  • Baví tě cestování a nedělá ti problém se domluvit anglicky

Nabízíme

  • Roční finanční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd
  • MultiSport karta
  • Možnost se vzdělávat – interní/externí odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy navíc)
  • Možnost dalšího kariérního růstu v ČR i po celém světě
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech a podpora nastávajících rodičů

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!