Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  ELEKTROINŽENÝR Ostrava

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta hledáme ELEKTROINŽENÝRA – mezinárodní projekty.

NÁPLŇ PRÁCE
  • zodpovědnost za technické řešení zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • vytváření elektrotechnických výkresů
  • příprava a kontrola technické dokumentace
  • nastavování a konfigurace elektrických zařízení
  • testování zařízení
  • odstraňování chyb
  • řešení elektrotechnických problémů
  • uvádění zařízení do provozu
  • reporting

POŽADUJEME
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (ideálně obor elektroenergetika, řídicí systémy, silnoproud)
  • výborné komunikační schopnosti
  • komunikativní AJ – PODMÍNKOU
  • uživatelskou znalost MS Office
  • zájem o nové technologie
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • znalost AutoCAD, EPLAN, E3

NABÍZÍME
  • spolupráci s nadnárodní společností
  • motivující příjem + odměny a roční bonus
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • možnost HO
  • možnost se vzdělávat
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • notebook a mobilní telefon
  • cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
  • MultiSport karta
  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • slevy u partnerů
  • možnost cestovat do zahraničí
  • kancelář v Ostravě

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás