Volné pracovní místo  ELEKTROINŽENÝR|SERVIS|MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Pro nadnárodní společnost, působící v oblasti moderních technologii, hledáme vhodné uchazeče na pozici "ELEKTROINŽENÝR|SERVIS|MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> řízení prací na elektrických strojích při revizních, servisních a záručních činnostech</li>
<li> jednání ohledně technických záležitostí s dodavateli a klienty </li>
<li> aktivně se účastnit aktivit projekčního týmu </li>
<li> instalace elektrozařízení a následné uvádění do provozu</li>
<li> provádění dozoru nad instalací zařízení</li>
<li> testování zařízení</li>
<li> poskytování technické pomoci a poradenství zákazníkům, komunikace s výrobními závody</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (obor elektro)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni </li>
<li> zkušenosti v oblasti elektro</li>
<li> vyhláška 50</li>
<li> tvorba technické dokumentace</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> moderní jazykové kurzy</li>
<li> školení a profesní vzdělávání</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na životní pojištění</li>
<li> odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)</li>
<li> práce s moderními technologiemi</li>
<li> firemní akce (team building)</li>
<li> možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.