Volné pracovní místo  Elektrokonstruktér

Lokalita Vyškov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Firma oceněná jako NEJLEPŠÍ zaměstnavatel na Vyškovsku, hledá do svého týmu kolegu na pracovní pozici elektroprojektant.
Pokud jsi absolventem VŠ, tak Tě dokážeme všemu novému naučit, a pokud ne a máš praxi, tak Tě bereme mezi sebe :)
Neváhej se nám ozvat.

Náplň práce:
  • tvojí hlavní zodpovědností bude návrh a konstrukce strojních zařízení pro výrobu produktů určených k průmyslové automatizaci.
  • dále vedení projektů na vývoj elektrotechnických zařízení a to např. testovací zařízení (air leakage test), pneumatické tvářecí zařízení (krimpování), atd.
  • tvorba elektrotechnické dokumentace pro jednoúčelové stroje v AutoCad Electrical
  • sestavení elektro rozvaděče a následný dohled nad testovací fází
  • aktivní spolupráce se všemi členy týmu při vývoji a to konstruktér (CAD), projektant pneu, projektant elektro, programátor

Požadujeme

  • VŠ technického směru (elektro výhodou), ale i SŠ s praxí nám vyhovuje :)
  • praxe na pozici elektrokonstruktér / elektroprojektant
  • vyhlášku 50/1978 Sb., min. §6
  • znalost tvorby elektro dokumentace
  • znalost programování PLC výhodou
  • orientace v pneumatice a automatizaci výhodou

Nabízíme

  • Bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená navíc
  • Penzijní spoření
  • Karta Multisport
  • Workoutové hřiště přímo v areálu společnosti
  • Jazykové kurzy ve firmě
  • Dotované stravování v budově společnosti
  • Místo výkonu práce: Vyškov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Elektrokonstruktér?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrokonstruktér

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.