Volné pracovní místo  Elektromechanik do výrobní firmy

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Chceš pracovat pro firmu, která využívá nejmodernější technologie, kde je příjemný mladý kolektiv a které na zaměstnancích záleží? <br/>
<br/>Pak neváhej zaslat svůj životopis!<br/>Hledáme schopného elektromechanika, který by posílil tým a staral se o mechanické a elektromechanické opravy strojů. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Kontrola strojů a jejich vybavení</li>
<li> Údržba montážních linek a elektromechanické opravy</li>
<li> Hledání nedostatků a řešení náročných oprav</li>
<li> Tvorba dokumentace a manuálů k opravám a preventivní údržbě</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<br/>
<ul>
<li> vzdělání v oboru elektro</li>
<li> Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici</li>
<li> Vyhláška 50/78, min. §6</li>
<li> MS Office</li>
<li> Chuť učit se a pracovat samostatně</li>
<li> Spolehlivost, časovou flexibilitu</li>
</ul>

Nabízíme

V případě úspěchu ve výběrovém řízení Ti společnost nabízí: <br/>
<ul>
<li> Platové ohodnocení dle zkušeností – otevřeno k jednání</li>
<li> příplatky za nepřetržitý provoz</li>
<li> Odborný růst, vzdělávání, rozvoj</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Dotované závodní stravování</li>
</ul>A hlavně práci ve společnosti, která má vizi a směr a kde umí ocenit schopnosti!