Volné pracovní místo  Elektromechanik junior / 1 směna #2237

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Společnost VSP KOVO s.r.o, se zaměřením na automatizační techniku, přijme šikovného kolegu na pracovní pozici elektromechanik.

Máte zkušenosti (i např. školní praxi) v oblasti stavby elektro rozvaděčů a zapojováním elektro rozvodů? Tak to jste přesně náš člověk!

Jsme firma, která si zakládá na otevřené komunikaci mezi zaměstnanci a vedením, takže i každý nápad z Vaší strany je vítaný.

V případě, že vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Náplň práce:
  • osazování el. rozvaděčů
  • zapojování rozvodů elektro výrobních linek
  • elektroinstalace po stroji
  • práce s programem Eplan

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání, případně výuční list (obor elektro)
  • platné oprávnění činnosti dle NV č.194/2022Sb - osoba znalá dle §5 (dříve vyhláška 50/1978Sb)
  • řidičský průkaz sk. B
  • aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • práce na dobu neurčitou
  • v případě zájmu možnost dalšího kariérního růstu
  • dny dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalita: Dačice

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je také vhodná pro: elektromechanik, elektrotechnik, elektrikář, práce v elektrotechnice, práce Dačice, práce pro juniory elektro, elektrotechnika, rozvaděče, osazování desek, elektromontér, práce elektromechanik Vysočina,…. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Elektromechanik junior / 1 směna #2237?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Karolová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik junior / 1 směna #2237

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.