Volné pracovní místo  Elektromechanik (M / Ž), 13. a 14 .plat, náborový příspěvek, bohaté benefity

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek
  • 13. plat
  • 14.plat
  • Příplatky za směnnost
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dni dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy

Co Vás Čeká:

  • Seřizování, nastavování, kontrola a údržba výrobních strojů, zařízení a elektromobilních komponentů
  • Týmová spolupráce spojená s opravou, údržbou a nastavením komponentů.
  • Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ v oboru elektro
  • Znalost práce na PC
  • NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. §5 sb.50)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oblasti elektromobility na obdobné pozici (výhodou)

Máte zájem o nabídku Elektromechanik (M / Ž), 13. a 14 .plat, náborový příspěvek, bohaté benefity?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik (M / Ž), 13. a 14 .plat, náborový příspěvek, bohaté benefity

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.