Volné pracovní místo  Elektromechanik

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce:

  • zajišťování a odstraňování závad elektrické instalace, elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • údržba energetických zařízení
  • preventivní a běžné kontroly, výměny a revize elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektroinstalace aj.

Požadujeme

  • výuční list nebo středoškolské vzdělání
  • odbornou způsobilost podle vyhl. č. 50/78 Sb.
  • znalost automatizovaných řídících systémů SIEMENS a jejich údržba
  • znalost výpočetní techniky ve smyslu řídících systémů
  • znalost slaboproudu (zejména kamerových systémů)
  • znalost instalace rozvodů včetně zapojení
  • aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů, svědomitost
  • vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • nástupní plat 18.000,-, po zapracování navýšení na 24.000,- - 28.000,- (dle zkušeností kandidáta)
  • příspěvek na stravování
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".