Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Přední výrobcem pro automobilový průmysl hledá pro rozšíření stávajícího týmu vhodné kandidáty/-ky na pozici:ELEKTROMECHANIK

Náplň práce:

  • ovládání všech strojů a jejich seřízení v rámci svěřeného úseku
  • zajištění bezproblémového chodu oddělení a svěřeného úseku
  • zajištění chodu svěřeného úseku po elektrické stránce (el. připojení strojů a zařízení montážních stolů opravy elektro příslušenství)
  • dodržování BOZP v rámci správného připojení elektrického zařízení
  • dodržování předpisů v rámci pracoviště
  • plnění a dodržování úkolů přidělených vedoucím nebo jeho zástupcem
  • dodržování pracovního řádu vnitřních předpisů a směrnic zaměstnavatele
  • případné zaučení nových kolegů

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU v technickém oboru elektro
  • praxe v oboru ale není podmínkou
  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (13. plat týden dovolené navíc jazykové kurzy)
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přístup k nejmodernějším technologiím