Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

samostatně zapojuje elektrorozvody strojů a zařízení dle výkresové dokumentace
samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů
provádí základní mechanické činnosti spojené s úkolem
aktivně přispívá k naplnění zadání
pracuje v sídle společnosti i u zákazníka

Požadujeme:

Praxe v oboru 3 roky
vyhláška 50/1978 Sb.pargraf 6
řidičský průkaz skupiny B
VZV výhodou
práce s výkresovou dokumentací
orientace v pneumatický systémech
základní orientace v elektromechanice
vytipování vhodných komponent
PC uživatelsky
samostatné jednání se zákazníkem

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
různorodou a náročnou práci s možností seberealizace
přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
profesní růst
vzdělávání v oboru
dotované závodní stravování
zajímavé finanční ohodnocení
rodinné benefity
mimofiremní aktivity

Kontakt: Libuše Čermáková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář