Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme šikovné elektromechaniky s vyhláškou 50/1978 Sb §6. Slušný plat a práce na hlavní pracovní poměr u solidního zaměstnavatele v Ústí nad Labem.

POPIS POZICE:
Na této pozici budete zodpovědný za:
  • preventivní prohlídky strojů
  • opravy strojů s elektrickým nebo PLC řízením
  • údržbu budovy

Požadujeme

  • SŠ technický směr (obor mechanik, elektronik, mechatronik)
  • odborná způsobilost dle vyhl.50/1978 Sb §6
  • dobré znalosti ze slaboproudé elektrotechniky
  • znalosti z hydrauliky, pneumatiky jsou nutností
  • schopnost pracovat na počítači v programu Excel
  • chuť pracovat v nepřetržitém provozu (12. hod. směny) podmínkou
  • zodpovědnost, dochvilnost

Nabízíme

  • plat odpovídající Vašim zkušenostem a Vaší praxi (informace při pohovoru)
  • spousta zaměstnaneckých benefitů
  • zajištěné stravování
  • nástup dohodou, možnost ihned i od nového roku