Volné pracovní místo  ELEKTROMONTÉR-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 33 000 Kč / měsíc

O firmě

Ref. č.: 13-30-258210. Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů? <br/>Vyhovuje Vám být v pohybu a nesedět každý den na jednom místě? Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a máte zkušenosti s montážemi zařízení? <br/>
<br/>Potom hledáme právě Vás na pozici ELEKTROMONTÉR - oblast řídích systémů a MaR! <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> montáž zařízení ve výrobních provozech klientů</li>
<li> vedení a organizace malé elektro-montážní skupiny</li>
<li> zajištění materiálu pro splnění zakázky</li>
<li> konfigurace a nastavení měřících přístrojů a frekvenčních měničů</li>
<li> komunikace s dodavateli a zákazníky společnosti</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: zázemí společnosti v Praze, klienti po celé ČR

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání elektrotechnického směru</li>
<li> Znalost řídicích systémů a prvků MaR nutností</li>
<li> Praxe v oboru min. 2 roky</li>
<li> Schopnost práce s projektovou dokumentací</li>
<li> Platná vyhláška č. 50 - min. §6 nebo vyšší</li>
<li> Řidičský průkaz sk. B</li>
<li> Ochota cestovat v rámci ČR</li>
<li> Samostatnost, pečlivost a spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> závodní stravování v kancelářích společnosti </li>
<li> diety vypláceny dle zákoníku práce v maximální možné míře</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po 2 odpracovaných letech </li>
<li> 4 týdny dovolené + 3 free days na kalendářní rok</li>
<li> automobil pro pracovní účely</li>
<li> navýšení mzdy po zkušební době</li>
</ul>