Volné pracovní místo  Elektromontér silnoproud

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Firma Elektromontáže s.r.o., zajišťující projekty, montáže, údržbu a revize v oblasti energetiky ve Středočeském kraji hledá nového kolegu na pozici Elektromontér.
Sídlo firmy: Lety u Dobřichovic, Praha-západ

Práce je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
  • Zajišťování montážní práce na stavbách ve Středočeském kraji, především okres Praha-západ

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v oblasti elektro
  • Praxe v oboru – není podmínkou
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. §5 a výše – je výhodou
  • Řidičský průkaz B, C, E – je výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti rodinného charakteru
  • Mzda 20.000 – 32.000 Kč (dle zkušeností)
  • Osobní ohodnocení dle výkonu a šikovnosti
  • Prémie
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč vyplácený postupně během třech let
  • Příspěvek na stravování
  • Další benefity

Vhodné pro

Absolventy.